Cracow, Poland

Database Engine Developer

Job description

Opis oferty

Witaj na wyższym poziomie rekrutacji. Jakość, profesjonalizm i skuteczność to nasza obietnica.
W HireVision znajdziemy oferty skrojone dla Ciebie. Wykorzystaj swój potencjał i przyspiesz z nami swoją karierę!

Dla naszego klienta, lidera w dziedzinie inżynierii cyfrowej, szukamy osoby na stanowisko Database Engine Developera.

Twoje zadania:

  • Rozwój podstawowych funkcji silnika bazy danych, obsługa nowych typów danych
  • Usuwanie usterek, zarządzanie pamięcią
  • Aktualizacja, optymalizacja zapytań

Job requirements

Wymagania

  • C/C++
  • Linux (programowanie, debugowanie)
  • Znajomość Oracle/Postgres/DB2
  • Zarządzanie użytkownikami dla bazy danych, uwierzytelnianie i autoryzacja
  • J.angielski C1

Mile widziane:

  • Python/Golang
  • Znajomość baz danych

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca hybrydowa z elastycznymi godzinami
  • Ubezpieczenie (grupowe, na życie, dla rodziny)
  • Rozwój z cyklami awansów
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami
  • Inicjatywy angażujące pracowników tj. imprezy projektowe

Zapraszamy do aplikowania! Nasz zespół chętnie opowie Ci więcej o ofercie i odpowie na ewentualne pytania.