Kraków, Małopolskie

Python Developer

Job description

Opis oferty

Witaj na wyższym poziomie rekrutacji. Jakość, profesjonalizm i skuteczność to nasza obietnica.
W HireVision znajdziemy oferty skrojone dla Ciebie. Wykorzystaj swój potencjał i przyspiesz z nami swoją karierę!

Dla naszego klienta, lidera w dziedzinie inżynierii cyfrowej, szukamy osoby na stanowisko Python Developer.

Twoje zadania:

  • Rozwój/usuwanie błędów na platformie opartej na Red Hat.
  • Funkcjonalności związane z aktualizacją platformy
  • Aktualizacje oprogramowania układowego dla systemu wielowęzłowego
  • Usuwanie usterek w aktualizacji, oprogramowaniu układowym, pamięci masowej oraz sieci

Job requirements

Wymagania

  • 2+ doświadczenia w Python
  • 2+ doświadczenia z Linux (programowanie systemowe, debugowanie, mechanizmy IPC)
  • Znajomość dowolnej bazy danych i SQL
  • J.angielski C1

Mile widziane:

  • Podstawy C/C++

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca hybrydowa z elastycznymi godzinami
  • Ubezpieczenie (grupowe, na życie, dla rodziny)
  • Rozwój z cyklami awansów
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami
  • Inicjatywy angażujące pracowników tj. imprezy projektowe

Zapraszamy do aplikowania! Nasz zespół chętnie opowie Ci więcej o ofercie i odpowie na ewentualne pytania.