Warszawa, Mazowieckie

SAP FIORI / SAP UI5 Developer

Job description

Opis oferty

Witaj na wyższym poziomie rekrutacji. Jakość, profesjonalizm i skuteczność to nasza obietnica.

W HireVision znajdziemy oferty skrojone dla Ciebie. Wykorzystaj swój potencjał i przyspiesz z nami swoją karierę!

Dla naszego klienta z obszaru technologii wspierających obszar HR poszukujemy Programisty SAP FIORI / SAP UI5. Firma odznacza się statusem Złotego Partnera SAP.

Twoje zadania:

  • Projektowanie, tworzenie, testowanie, utrzymanie i rozwój autorskich rozwiązań w oparciu o technologię SAP;
  • Zadania programistyczne dedykowanych aplikacji klienckich w ramach projektów wdrożeniowych;
  • Wsparcie konsultantów biznesowych na projektach klienckich.

Job requirements

Wymagania

  • Umiejętność programowania poparta doświadczeniem zawodowym (min. 2 lata);
  • Doświadczenie programistyczne w dowolnej technologii/języku programowania wykorzystywanym w SAP: ABAP, SAPUI5 (Fiori), Java, JavaScript;
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego.

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska SAP Cloud Platform;
  • Znajomość systemu SAP (w szczególności znajomość modułu SAP HCM lub systemu SAP SuccessFactors będzie dodatkowym atutem);
  • Znajomość framework’ów: SAPUI5, oData, NodeJS, QUnit, JQuery;
  • Doświadczenie w wytwarzaniu aplikacji J2EE i budowaniu rozwiązań chmurowych opartych o REST API;
  • Znajomość technik programowania obiektowego, z zastosowaniem zasad SOLID oraz wzorców projektowych;
  • Znajomość środowiska Eclipse;
  • Dodatkowe kompetencje programistyczne w wybranych technologiach i językach, np.: Java, HTML5, PHP, CSS, .Net.;
  • Znajomość relacyjnych baz danych i zapytań SQL;
  • Znajomość procesów biznesowych w obszarze HR.

Pracodawca oferuje:

  • Pakiet Medicover (2 warianty);
  • Pożyczka pracownicza;
  • Budżet partycypacyjny;
  • Helping Hand – droga do dobrostanu, pomoc psychologiczna;
  • Praca z odziałów firmy lub praca zdalna;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne SAP;
  • Abonament sportowy;
  • Jeśli rola wymaga wizyt u klienta: samochód służbowy lub ryczałt samochodowy 1850 PLN miesięcznie.

Zapraszamy do aplikowania! Nasz zespół chętnie opowie Ci więcej o ofercie i odpowie na ewentualne pytania.