Kraków, Poland

Technical Support Lead

Job description

Opis oferty

Witaj na wyższym poziomie rekrutacji. Jakość, profesjonalizm i skuteczność to nasza obietnica.
W HireVision znajdziemy oferty skrojone dla Ciebie. Wykorzystaj swój potencjał i przyspiesz z nami swoją karierę!

Dla naszego klienta, lidera w dziedzinie inżynierii cyfrowej, szukamy osoby na stanowisko Technical Support Lead.

Twoje zadania:

  • Praca nad produktem opartym na systemie Linux (RHEL 7 i 8).
  • Zarządzanie serwerami Unix/Linux (działania na poziomie administratora)
  • Zarządzanie żądaniami zmian obejmującymi wymianę płyty głównej, modułu DIMM, procesora, karty sieciowej, okablowania, dysku itp.

Job requirements

Wymagania

  • Linux/Unix Administration
  • Networking
  • Konteneryzacja Docker/Kubernetes
  • J.angielski C1

Mile widziane:

  • Cert. RHCE (7/8)
  • Skryptowanie w Linux
  • Wcześniejsze doświadczenie z Bazami Danych

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca hybrydowa z elastycznymi godzinami
  • Ubezpieczenie (grupowe, na życie, dla rodziny)
  • Rozwój z cyklami awansów
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami
  • Inicjatywy angażujące pracowników tj. imprezy projektowe

Zapraszamy do aplikowania! Nasz zespół chętnie opowie Ci więcej o ofercie i odpowie na ewentualne pytania.